Послуги

Комплаєнс-аудит

З юридичної точки зору комплаєнс – це управління підприємством у відповідності з усіма чинними законодавчими вимогами.
Комплаєнс-аудит – це комплексне дослідження, метою якого є з’ясувати, на якому рівні досліджуване підприємство відповідає цим вимогам.
Польське законодавство накладає на підприємство багато обов’язків, починаючи від подання податкових декларацій і фінансових звітів, отримання рішень та дозволів на здійснення окремих інвестицій чи на ведення певного виду діяльності, і закінчуючи звітністю про захист довкілля та обов’язком вказувати певні дані у комерційних пропозиціях та запитах, які надсилаються контрагентам.
Відповідно до підходу AXELO, для кожного керівника підприємства – незалежно від розміру цього підприємства чи галузі, в якій воно діє – періодичне проведення Комплаєнс-аудиту є основою для повного огляду веденого бізнесу та є шляхом до здобуття повного контролю над дотриманням вищезгаданих юридичних вимог та норм.
Комплаєнс-аудит є інструментом для підприємців, які хочуть дізнатися про потенційні юридичні та податкові ризики, які присутні у щоденній діяльності підприємства.
В рамках Комплаєнс-аудиту ми пропонуємо підприємцям ряд послуг, зокрема:
• комплексне юридичне і податкове дослідження, яке допоможе визначити ризики в окремих сферах;
• розробку прозорого звіту, який визначає рівні ризику у вибраних сферах та містить запропоновані рішення і юридичні кроки, які слід здійснити, щоб усунути чи зменшити ці ризики;
• запропоновані рекомендації є максимально ефективними  та одночасно мінімізують фінансове та організаційне навантаження для Клієнта на етапі їх впровадження.

Є питання? Охоче відповімо

KATARZYNA KANIK / Юридичний радник

+38 032 247 08 88