Послуги

Аудит договорів

Незалежно від розміру Вашого підприємства, основою його функціонування завжди є договори – вони укладаються з контрагентами, а також з постачальниками сировини, комунальних та інших послуг.
Навіть якщо діяльність ведеться на підставі усних домовленостей чи замовлень, все одно вони є певним видом угоди, яка об’єднує підприємця та другу сторону.
Відповідно до підходу AXELO, звернення особливої уваги на договори, що укладаються підприємством, - це ключовий аспект його управління. Впродовж багатьох років надання послуг юридичного обслуговування підприємців ми зустрічалися зі спорами, яких можна було б легко уникнути завдяки правильній редакції договірних умов. Згадані спори неодноразово переходили на етап судового розгляду чи виконавчого стягнення, забираючи час і ресурси підприємця.
Ми вважаємо, що підприємцям потрібно надати відповідний інструмент, який дозволить систематизувати юридично-податкову ситуацію із договорами, що укладаються, розробити базу шаблонів договорів даного типу та уникати укладення договорів на невигідних умовах. Таким інструментом є Аудит договорів.
В рамках Аудиту договорів ми пропонуємо підприємцям ряд послуг, зокрема:
• комплексне юридичне і податкове вивчення ризиків, які можуть випливати з чинних договорів / шаблонів договорів;
• розробку прозорого звіту, який відображає зони ризику у сфері чинних договорів та рекомендації, метою яких є підвищення юридичної захищеності підприємця;
• юридичну підтримку на етапі розбудови бази шаблонів договорів для використання підприємцем.

Є питання? Охоче відповімо

KATARZYNA KANIK / Юридичний радник

+38 032 247 08 88